| crazyinlove a întrebat:

Buna TPU ~! FUNDA Am nevoie urgenta de ajutor. Cum imi maresc ferma la Farm Ville. Pe ce apas? Cum se procedeaza? happy

Răspuns Câştigător
| salagburst a răspuns:

La margine de jos a fermei ai o dunga galbena, pe care scrie ceva de genul "cumpara teren" sau "extinde ferma".

Daca inca nu exista asa o banda, atunci mai trebuie sa cresti in nivel pana sa iti fie disponibila. Gasesti de asemenea in shop, la pagina "ferma" cred, e destul de usor dupa ce cauti 2 minute.winking