| Mihaelaa98 a întrebat:

funda! Ati vizitata vreodata vreun muzeu? imi puteti descrie si mie cel mai frumos muzeu pe care l-ati vazut? plzzz --funda--- sa nu fie mai mare de 20 de randuri! plzz :X

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Un muzeu foarte vrumos este in craiova,nou renovat care dispune de un o pestera ce imita realitatea,plasme Tv,animale impaiate puse in vitrine inovative, sala de roci semipretioase, si multe altele.Nu stiu cum se numeste, nu am memorie prea buna dar este langa Libraria Scolii vis a vis de Carol