| noname22 a întrebat:

funda
pentru cine imi spune un program pentru poze in care pot lasa doar o parte din poza rosie de exemplu buzele(stiti acele poze b&w si cu o chestie din poza rosie:buzele, unghiile, ochelarii etc)si un program unde pot incetosa o anumita parte din poza.

dau funOOOi:*
>big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| nico_6459 a răspuns:

Buna stiu eu un program de editat pozele asa: http://www.picnik.com/app#/home/welcome e simplu iti faci un cont, dupa care incarci o poza la:"upload photo" de unde dai acolo sus la Create dupa aia la Effects si primul "black and white" si iti alegi partea care vrei sa fie colorata. Funda;;)

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Photoshop.
Bye.

| StreetDancer a răspuns:

Photoshop

| alinutz16 a răspuns:

Photo shop