| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

fundita! deci am o problema:ieri veneam de la scoala si am simtit o durere sub buza de jos.am ca un fel de bubita rosie care ma doareesad. azi am observat ca mi-au mai aparut 2 :O...stiti cumva ce este sau cum o pot trata?sad

multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Skittles19 a răspuns:

Buna
Eu nu cred ca sunt cosuri si o prietena de-a mea a patit la fel. Prima oara i-a aparut herpes, apoi i-au aparut niste bubite in jurul gurii. Sftul meu este sa te duci la medicul de familie. Iti va da o crema si poate si o scutire de la scoala/servici.

Multa sanatate.
Pa, pa!

5 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Cos. Pune niste pasta de dinti pe ea inainte sa te culci

| emchristina a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la medicul de familie. Am avut si eu o problema cu niste bubite si dupa 2, 3 zile de medicamente mi-au disparut. Sau pot fi niste simple cosuri.hee hee pa pa

| mariaaa a răspuns:

Pai deocamdata trebuie sa stai linistita poate sa fie doar niste cosuri si mie mi se intampla doar ca mie deasupra buzei laughing...

Multi pupicii :*:*:*

| enul a răspuns:

E un cos acela, sper ca te-am lamuritwinking, daca nu iti plac cosurile te poti duce la farmacie si farmaceutul iti va recomanda o creme, salut tongue

| masy_6680 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar fi cu mare bagare de seama poate fi cancer?