| Cocolino24 a întrebat:

Fundita!

Imi plac foarte mult jocurile acelea pe care le faci cu prietenii in timpul liber ...stiti voi, acelea pe care le scrieti pe hartiecu intrebari diferite "teste", jocuri de logica facute de voi, teste de personalitate, teste de iubire si nu vreau acelea gen de pe clopotel ca testele online, teste, jocuri pe care sa le facem ca pe vremuri cu pixul, foiaa i aer liber. Eu o sa ma duc la tara si de aceea intreb. Multumesc. Funda!

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

De exemplu: luati o foaie si fiecare scrie pe cate un biletel un cuvant: primul scrie un loc, altul o actiune, altul o persoana, altul cu cine, etc.( fara sa se stie cine a scris ce) faceti cate 5 chestii de genul si dupa le amestecati si cititi propozitiile. laughing