| Static a întrebat:

fundita si vot garantat! Cine stie cand se da examenul de admitere la liceul de arte Balasa? Data fixa as vrea sa stiu si luna. Si din ce materi se da? daca nu se da dintr-o materie probabil trebuie sa desenez ceva nu? si app, de ce mai tine cont la acest examen de admitere? de teza nationala pe care o voi da? Sau nu tine cont de asta? Adica nu are o medie de admitere acest liceu? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| biancaaam a răspuns:

Ai putea sa intri pe site-ul oficial acolo sigur scrie datele acestea