| DoraDorina a întrebat:

Vreau sa va rog daca aveti un card de credit fara bani pe el si pe care nu il mai folositi dar care este valid, ati putea sa imi spuneti pe privat datele cum ar fi: numele, prenumele si codul numeric? Dar doar daca nu va mai trebuie! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Datele personale ale unui card de credit nu se spun din motive de securitate
de ex daca eu iti dau datele de pe cardul meu si tu faci sa spunem un credit pe contul meu si nu il platesti mie imi vor venii amenzi acasa pentru ca sunt datele mele de contact intelegi?
cel mai bine ar fi sa iti faci tu un card de creditbig grin