| SeEcReTnAmE a întrebat:

Buna TPU
haideti sa va spun o ghicitore" Ce face un rrom cand il pui la calculator?"laughing
cine raspunde primul corect primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in Recycle Bin laughing

15 răspunsuri:
| sbboy a răspuns:

Toarna apa pe tastatura ca sa navigheze pe net.

| mgtow a răspuns:

Ce sa faca, apasa orice buton care vede, se intreaba ce mai e si aia laughing

| bcretu64 a răspuns:

Se uita la monitor miratwinking funda plss

| MrEgipt a răspuns:

Cauta in Recycle Bin!

| CldN a răspuns:

Cauta in Recycle Bin! sunt aproape sigura ca asta e raspunsul... funda?

| Psihiatra a răspuns:

Cauta in recycle bean laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in Recycle Bin.

| carmen_5965 a răspuns:

Cauta pe net "cum se intra pe net " laughing

| zoey_1066 a răspuns:

Cauta in recycle binlaughing

| Goldilocks a răspuns:

Se uita in recycle bin(cosul de gunoi)? whistling

| showtime1 a răspuns:

Cauta in Recycle Bin

| BalonaşDulcee a răspuns:

Isi baga manele rolling on the floor [toti tiganii care ii stiu inainte sa dea drumu la orice fel de joc program si alte chestii isi baga muzicabatting eyelashes ] deci fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm ce face AngeLGeorgy daca il pui fata in fata cu rrom? se uita la el ca la ultimul om nu? O intrebare pentru tine chiar sunt asa amuzante intrebarile de genul asta? deci Ori suntem Oameni sau Animale? bafta

| Papusik a răspuns:

Cauta in Recycle Bin laughing

cred

| DudaYeah a răspuns:

@boghy raspunsul tau ar fi fost bun daca in loc de rromi, AngelGeorgy ar fi zis blonde.