| theR0cker666 a întrebat:

hei cum a fost primul vostru sarut?big grince ati >simtit:
ca am o tema la romana cum a fost primul sarut prima dragoste sau prima imbratisare si nu am nici cea mai vaga idee ce sa scriusad
nu prea le am cu descrisu si de aia va cer ajutorulbig grin ca vreau sa o impresionez pe profa ca il trimitem prin emaillaughing

va rog ajutati-ma cu ceva ideiibatting eyelashesdau fundoi pentru cele mai multe ideii si interesantetongue

1 răspuns:
| LARISA_3366 a răspuns:

Cam stupid asa ceva ca la romana sa iti dea tema cum a fost primult tau sarut. mda. fii tu insati sau daca schiar nu vrei lasa tema nefacuta si spune-i profei ca ce se da la scoala. si cam stupid ca sai trimiti profei tema prin email si despre sarut. ce draq are asta. e pornografica sau ce?