| woman a întrebat:

Buna TPU.Help plzz in 13 aprilie mi-a venit ciclul.Si in noaptea de dinainte de 13 mai m`am trezit cu dureri mari de burta, iar dimineata am constat ca mi-a venit ciclul dar atat de putin incat nu aveam nevoie de un absorbant ci doar de un tampon de zi. Din 13 pana in 16 tot asa mi-a venit, cate un pic in fiecare zi.Imi vine foarte putin si nu pot spune ca e sange pentru ca e o culoare mai inchisa spre maro. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Poate fi o simpla dereglare hormonala si nimic mai mult, dar daca continua asa cel mai bine ar fi vb cu mama ta:d

| xgeanina a răspuns:

Mie tot asa mi-a venit, prima data, dupa aia iti vine mai rosu, nu trebuie`sa te ingrijorezi. Si este sange, dar e mai diluat si e combinat cu tot felul`. happy oh go on

| ade_6187 a răspuns:

Ar trebui sa faci un cotrol depide si cht tea tin ciclu cu o luna hn urma