| iuliayulyana a întrebat:

Hristos a Inviat! Pt. saptamana aceasta am nevoie urgent de ajutor.Ati putea sa imi spuneti cateva expresii de genul:Si sarac si cu pretentii! sau Flori nu vrei?
(Daca ati auzit de ele).Multumesc. Cele mai multe primec funda! Promit kiss

2 răspunsuri:
| NeedYouNow a răspuns:

Sau."te-ai gandit mult?", sau "cand or sta ouale-n cui" [tot e paste] laughing)

| Andrey3oo7 a răspuns:

"Hai mars c-ai purici"; Daca esti inalt si te intreaba lumea "cum e vremea pe sus" zici "Ca la tine"; "La fel ca la tine"