| Miina a întrebat:

Iar va deranjez cu intrebarile mele rolling eyes
Sa trec la subiect. Zilele trecute am tot intrat pe youtube si. mi mergea.
Dar azi cand am vrut sa intru iar nu a mai mers. imi spunea "Eroare: Document prea mare."
Ce are si cum pot rezolva aceasta problema? URGENT
Fuunda + vot.
[scuze de categorie.]

Răspuns Câştigător
| ady1997 a răspuns:

Buna.nu e nici o problema.aceasta problema vine de la ei.pentru ca ei atunci fac modificari, pun continut nou .etc.isi fac si ei treaba.sau daca nu inseamna ca e o problema de la server,dar in principiu de la asta e,ori merge greu, ori nu te lasa spunandu-ti ca este verificat, sau merg pe principiul de ati spune cea ce ai spus tu mai suswinking