| Jjj840 a întrebat:

Idei de cadouri pentru o fata de 13 ani? Nu suntem foarte bune prietene, e prima data cand merg la ziua ei, ne cunoastem de un an dar nu prea vorbim si nu sunt sigura ce ii place. Aveti ceva idei?

2 răspunsuri:
| Gabriel_Heinrich_1990 a răspuns:

Cumpăra o cana personalizata cu voi doua sau o perna.

| bbnnmm a răspuns:

O eșarfă, o cană, o cutiuță de bijuterii, o bijuterie (o pereche de cercei, un lănțișor, o brățară), un set de parfum + cremă, un ruj + creion de buze, o cutie cu ciocolată, o lampă, un jurnal, o paletă de farduri, accesorii de păr, o ramă foto, o husă de telefon.