| Anna_9600 a întrebat:

ieri am avut o discutie cu sora mea mai mare despre fostul iubit, i-am povestit prin ce rele am trecut alaturi de el. Cum s-a sfarsit. si cate necazuri mi-a creat. si cum s-a razbunat pe mine pentru ca l-am parasit ca ma inselase...straight face Insa in dimineata aceasta l-am visat ca ma suna si-mi cerea niste bani, iar cand a venit la mine[in vis] sa ia banii, a discutat unchiul unei prietene cu el. si i-a explicat sa ma lase in pace. ca ajunge raul pe care mi l-a facut... si i-a zis mai multe. De ce l-am mai visat? Eu sincer nici nu-mi amintesc exact cum arata.straight face

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

Pentru ca inainte sa te culci cu 1-2 ore te-ai gandit sau ai vorbit despre el sau noi visam ce ne dorim si tu ti-ai dorit sa te desparti de el.