| dydy13 a întrebat:

happy :* Ieri am fost la magazin. Am facut cumparaturi impreuna cu bunicile mele. Acolo am " dat nas in nas " cu un baiat pe care nu il cunoasteam,dar care mi se parea dragut :X laughing Ne-am uitat unul la altul timp destul de indelungat rolling on the floor dupa eu am plecat ca m-a chemat mamaie ( straight face ) si cand l-am vazut din nou, am observat ca se uita la mine. de cate ori ma vedea ca ieseam de dupa un raft :s nu mi-a zis nimic, insa se uita insistent. cred ca nu mi-a zis nimic pentru ca o ajutam pe mamaie sa puna in cos alimente thinking. nu il cunosc si nici el nu ma cunoaste, insa e din orasul meu. Ce sa fac ca sa aflu cum il cheama macar? Stiu ca pare imposibil, dar poate poate stiti voi ceva big grin ceva mai simplu, va rog puppy dog eyes sau sa imi dati niste sfaturi, m-ar ajuta mult. Da, am mare nevoie de sfaturi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pare stupid, dar cauta-l pe facebook la prietenii prietenilor care sunt din orasul tau. Poate il vei gasi laughing
Sunt sanse sa va mai intalniti, probabil el face cumparaturi des la acel magazin, ar trebui si tu sa faci la fel happy
Bafta, chiar vei avea nevoielaughing)

| Rebeka88 a răspuns:

Draga,daca nu il cunosti nu cred ca ai cum sa il mai intalnesti..trebuia sa te departezi un pic de bunici si sa il intrebi unde sta sau cum il cheama. poate va mai intalniti la magazin, cine stie...o sa urmaresc intrebarea ca sa te ajut dar spune-mi cati ani ai, cati ani parea ca are el, detalii in general.(tot asa m-am intalnit cu iubi si suntem impreuna de 4 ani)iti dau add si daca e ceva te ajut prin mesaje, daca vrei...