| Andreeiutzav a întrebat:

ieri am fost la oftamolog si am primit drioptriile,+75 si+25 dupa ce mi s-au pus picaturile, si o sa ma mai duc si vineri la inca un control, ce parere aveti? credeti ca am nevoie de ochelaribig grin?

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Pentru cel de +0, 75 da la celalalt nu-i neaparat da din cauza aia dahappy

5 răspunsuri:
| Andreeiutzav explică:

Deci din cauza ochiului cu +0, 75 am sa port ochelari?

| Takocska a răspuns (pentru Andreeiutzav):

Dahappy

| Andreeiutzav explică (pentru Takocska):

Mi s-a spus ca nu am nevoie...insa acum iar au revenit acele probleme adica de la departare vad asa incetosat.nu se vede clar.si am sa mai merg la un control curandsad

| Takocska a răspuns (pentru Andreeiutzav):

Iti trebuie daca nu din alta cauza ca sa odihneasca ochiul tau

| Andreeiutzav explică (pentru Takocska):

Ai avut dreptate in privinta ochelarilor, acum porthappy