| TheDarkOne a întrebat:

Ieri m-am batut cu unu (din cauza unei fete) si m-a cam batut.
Amandoi suntem cam slabi, dar el are mai multa forta.
Intrebarea mea e urmatoarea: Ce pot sa fac astfel incat daca va trebui sa ma mai bat cu vreunu sa nu imi iau bataie?
Pentru mine fuga nu e o optiune. astept rapunsuri serioase. Multumesc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu te mai gandi ca o sa te bati ci gandeste-te ca nimeni nu va avea treaba cu tine si asa nu ai de ce sa iti faci probleme, gandeste pozitiv si vei fi mai linistit.

| seen a răspuns:

Trage de fiare pactica footbal in curtea scoti sa dezvolti muschi

Ps Next time nu te bate pentru o fufa oricum ea se face lata pentru cine ai da 50 lei (costul unui abonament lunar la sala)

| TheDarkOne explică:

Fata asta e gagicasa si eu m-am dat la ea in gluma si asta a luat-o in serios. E un fraier care sufera din orice la oricine. straight face

| vannillalover a răspuns:

Man trebuie sa-ti vezi punctele bune:daca ai forta in picioare lovesti cu piciorul, daca adversarul e mai solid decat tine foloseste asta impotriva lui, etc.Dar cel mai n e sa eviti lupta si sa discutati.

| gaabbyy1998 a răspuns:

Pai incearca lecti de karate sau nu iti arata frica uni simt cand tie frica si prin urmare incearca sa pari dur si daca trebuie da si un pumn doi