| AlexandraAlexuta a întrebat:

Ieri m-am certat cu o fata nessi cu care vroiam sa o termin demult.Prietena mea cea mai buna a pornit de acolo o discutie cu mine: Stii ca intre noi doua sunt două usi? Una a ta,una a mea. Eu am multe găuri in usa, acelea reprezentand de cate ori te ai supărat tu pe mine.Mai daca se mai face o gaura,usa cade.
Acelasi lucru mi la spus si de un pahar, care e aproape plin.
Vreau sa ma ajutati cu niste idei pentru ai dovedi că încă tin la ea si imi pare rau pt fiecare picătură sibfiecare gaura.Am uitat sa spun ca ea a zis ca si mama ei crede că prietenia noastra nu va mai dura mult.
Va rog am nevoie de idei repede!

Răspuns Câştigător
| EizaG a răspuns:

Incearca sa ii explici ca tu iti alegi prietenii si poti sa te certi cu cine vrei, probabil prietena ta e mai buna prietena cu fata cealalta. Incearca sa ii amintesti ca nici ea nu a fost perfecta!

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Spune-i care sunt sentimentele tale fata de ea, parerea ta fata de prietenia voastra si ca tu esti un pic impulsiva si vei incerca sa corectezi asta.

| Hakuouki a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau pentru tot si ca o primesti dupa usa ta care nu e gaurita sau ca ii dai paharul tau. Spune-i cat inseamna ea pentru tine. Putin lesby totusi.