| aleka999 a întrebat:

ieri prietenul meu s-a despartit de mine pentru ca ii placea de o alta fata nu ma mai baga in seama...dar totusi eu cred ca inca ma mai place dar nu stiu as vrea sa fac ceva si sa il uit va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa il pot uita sau macar un sfat MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| diclorofosfat a răspuns:

Eu cred ca daca te-a lasat nu te mai place, incearca sa iti gasesti o ocupatie, mergi cu fetele la suc, invata mai mult, mergi la sala, ai grija de tine, fii regina, sa te vada si sa-i para rau ca te-a lasat

| aleka999 explică (pentru diclorofosfat):

Multumesc pentru raspuns! happy