| Justme0101 a întrebat:

Ieri un amic mi-a spus ca sunt foarte timida incat nu am curajul nici macar ce spun ce simt. Ca sa ii dovedesc ca nu e asa, am pus pariu pana vineri ca ii zic persoanei iubite ca il iubesc. El a pariat ca nu o sa am curajul. Chiar as vrea sa ii spun (fata in fata, asa e pariul ) doar ca ultima data o prietena i-a spus ca il place (pe mess) si a reactionat cam ciudat, a iesit de pe mess... Mai daca ii zic eu fata in fata, cine stie cum va reactiona. doar de asta imi este, de reactia lui. Voi ce spuneti? Sa ii zic sau nu? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ce simți pentru el, chiar va aprecia asta.
Tu nu ai nimic de pierdut, așa că nu mai sta pe gânduri și spune-i.

Te pup.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ce pierzi dacă îi dezvălui sentimentele tale față de el?
Iar atunci când i-a spus acea fată că-l place, probabil a fost mult prea surprins. Însă, având în vedere că tu îi vei spune când sunteți față în față, nu are cum să fugă de tine, sau ceva de genul acesta. Adică, mă rog, ar părea un idiot!
Încearcă și vei vedea cum reacționează!

| CMaria21 a răspuns:

Spune-i ce simti va aprecia cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce sa nu-i zici. Poate a reactionat asa ptc si el e timid sau nu o placea. tongue

| IuliaIulia32 a răspuns:

Zi-i, si apoi, poti sa ii spui pe furis ca a fost un pariu