| MadyTza7 a întrebat:

Buna TPU.ii adevarat chestia cu ora fixa? adica daca ii ora 01:00 ma iubeste cineva cu A.

8 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Aşa se zice, dar nu înseamnă neapărat că este şi adevărat.

| DaReZon a răspuns:

Salut Mady.
De obicei numai noi romani avem chestia asta in cap. Si eu am vazut toata ziua doar ore fixe. E doar o intamplare. Daca cineva te iubeste cu adevarat acesta te va cauta inclusiv pe Mess sau FB tongue
Regards, Woozie_Triade@Yahoo.com

| Xtadelo a răspuns:

Nu este. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevărată.

| mel24 a răspuns:

Nu te iubeste cineva cu litera Blaughing)

| adrykiba a răspuns:

Nu este adevarat, este doar un joc copilaresc. Daca cineva te iubeste vei sti si fara sa fie ora fixa.

| miamia1 a răspuns:

Nu. Sunt doar jocuri create de oameni ca sa se amuze. la fel e si faza cu codita marului, de exempluhappy... E amuzant, totusi, sa te prefaci ca aceste lucruri sunt adevarate:p

Răspuns utilizator avertizat