| Kiduletsss a întrebat:

happy
Imi dati si mie o idee?
Nuj ce sa-mi cumpar de ziua mea intre un iphone 4 sau un ipad 2, sau daca aveti alte idei va rog frumos sa-mi spuneti( ianfara de un laptop pe care il am deja)! happy
Multumesc Frumos
Funditaaaa

Răspuns Câştigător
| IustinaSiAtat a răspuns:

Eu zic sa iti iei mai bine un iphone 4. E super practic.Am si eu si pot spune ca sunt ff multumita de el!

Sper ca te.am ajutat

4 răspunsuri:
| ioanalexandru a răspuns:

Pai,depinde!
iphone,nu ar prea avea rost pentru ca e programat sa apara iphone5.deci,mai asteapta.
iar ipad, daca iţi iei cu 3G, e ok

| GroparuVesel a răspuns:

Uite sfatul meu in legatura cu ce sa iti cumperi:
"GET A LIFE!"

| looolliika a răspuns:

Mdea copii in ziua de azi dal dracu de iphone sau de ipad. i padu faci bors cu el te joki,. mare ***... asta e doar aa o fita ca nao ce face.si iphonu la fel.pentru cepizda masii sa dai 30 d emiliane peun telefon?

| chipsi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti iei ceva ce iti doresti cu adevarat nu stiu eu de exemplu cand imi doresc foarte mult un lucru incep sa visez cu el gaseste ceva ce crezi ca te va atrage mere sper ca te-am ajutatwinking