| anonim_4396 a întrebat:

imi este rusine sa sarut o fata (primul sarut) fiindca nu ii va placea sau ma voi face de rusine. Va rog ajutati-maa!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai perfecta dreptate, nu poti, datorita varstei si nu numai, sa faci ceea ce nu stii! Nu poti invata sa saruti fara sa incerci, nu poti dandsa bine fara sa inveti, nu poti avea o cultura generala, fara transpiratie. Si toate acestea, se fac la varsta ta!

| Dariusuu a răspuns:

Primul sărut e mai stângaci şi ar mai trebui să ştii că toate persoanele au parte de primul sărut.

O să-ţi dai tu seama cum stă treaba.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Primul sarut trebuie sa vina din instinct, lasa-ti gura in voie, sunt sigur ca fata nu o sa rada de tine, poti sa-i spui asta, cred ca te va ajuta

| alexandru112211 a răspuns:

laughing ba eu nu ma sarutam daca nu venea ea laughing si nu e mare **** happy odata ce v-ati atins aia e happy

| diankutza a răspuns:

Daca o sa-ti fie frica, risti sa ramii in asteptarea primului sarut mult timp. Aceste lucruri nu se invata, vin involuntar si sunt momente frumoase. Lasa-te curpins de emotii si atunci primul tau sarut va ramane in memoria ta pentru intreaga viata ca cel mai frumos. Fa-o atunci cind vei simti tu ca trebuie.

| AdrianXH a răspuns:

Nu fi fraier, doar gasesti fata potriivita si momentul potrivit după care inchizi ochii si o saruti happy. Nu este foarte greu, toata lumea are un prim sarut.