| Cosmin323 a întrebat:

Buna TPU

Imi plac de o fata cu care sunt foarte bun prieten,dar aceasta mi-a spus ca ii place de unul dintre prietenii mei,care probabil nu o place.

Sincer,am vrut sa ii spun ca o plac mult,dar nu am vrut sa stric prietenia cu ea( in caz ca ma refuza).

Am nevoie de sfaturi cum sa o fac sa ma placa mai mult decat un prieten bun.

BTW,am vrut sa ii zic direct, dar sunt cam timid happy

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Frate iti dau un sfat pe care numai barbatii adevarati il folosesc, sarut-o spune-i ca o placi si ca vrei sa fii cu ea, daca vrea minunat tu o sa o ai si nu o sa o lalai atat cu timiditatea, iar daca refuza inseamna ca nu are nimic pentru tine si iarasi bine, la un momendat ii va parea rau de decizia pe care a luat-o si va vrea ea sa fie cu tine si tu nu, sunt prea multe fete amice ca sa ramanem blocati la una

| Mădă2016 a răspuns:

Cum sa o faci nene sa te placa mai mult decat un prieten, daca ea nu simte nimic pentru tine? Poate nu se simte atrasa de tine, nu ii place ceva la fizicul tau laughing dragostea dea sila nu merge, sti? laughing Si mie imi place de un baiat de aceeasi varsta ca mine, am fost in aceeasi clasa, dar lui nu i-a placut de mine laughing si in acest moment nici mie de el, are o relatie de 8 luni cu o fata pe care o iubeste si il iubeste! Nu te baga intre cei doi happy de unde sti tu ca nu o iubeste? Asa ziceam si eu, dar uite ca am gresit amarnic laughing