| UrsuletUUU a întrebat:

Buna TPU imi plac foarte mult baieti din coreea oare este bine? Oare as putea fi vreodata cu unul? Daca stiti va rog sa imi spuneti cum vad coreeni romancele? Se poate indragosti de ele? Am un stil coreean insa nu stiu daca e bine. Mama uraste baieti coreeni,chinezi, japonezi, ce sa fac desi mie imi plac chiar foarte mult... Cateva sfaturi si sa imi raspundetii la intrebarii va rog dau funda...

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Iubesti cum arata, sau iubesti cum joaca in filme, ca banuiesc ca singurii barbati coreeni au fost vazuti in seriale, nu?
Cati barbati autentici din Coreea cunosti? Probabil 0.
Deci, esti atrasa de baietii/barbatii din Coreea si iti faci fantezii in cap cu ei, le dai tu o anumita personalitate, probabil tot din filme, apoi te indragostesti de ce ai creat si cica "iubesti".