| ownage a întrebat:

Buna TPU.imi place de o colega si ei ii place de mine dar eu m-am transferat la alta clasa cand eram in clasa aia vorbeam cu ea pe mes si la scoala in fiecare zii dar dupa o saptamana dupa ce m-am transferat m-a intrebat daca im place de ea si i-am spus ca da si acum ma cam manuipuleaza de obicei in pauze margeam si vorbeam cu ea acum imi este frica pentru ca nu stiu cum va reactionasad

acum ea e cea care vine la mine in pauze sunt total confuz sadsadsad

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai invit-o undeva in oras.Probabil si asta asteaptatongue

| alle_7967 a răspuns:

Pey poate o vrea si fata sa ii faci si ei placerilerolling on the floor)nu glmrolling on the floor)vb cu ea daca ai sansa astalaughing)si dupa da`i la bucarolling on the floor)rolling on the floor)))rolling on the floor))hy succesrolling on the floor)!