| JuveteDeTrefla a întrebat:

Buna TPU ..Imi place de o fata cu care am fost in generala dar nu stiu cum sa i spun asta..ne intelegem bine..ne ajutam reciproc dar cred ca ma considera doar un amic bun..cu toate ca mi a spus ca ma considera mai" special" si de asta vorbeste cu mine. Dupa cum am observat in comportamentul ei..adica imi acorda destul de multa atentie..cred ca si ea ma place.Si cum cred ca stiti. orice fata se lasa mai greu cucerita..adica mai ma complimenteaza cateodata " arati bine..iti sta bine"..si eu cred ca am gresit ca n am actionat pana acum..deci va rog sa ma ajutati cu un sfat cv. orice..si sa mi spuneti daca ma placr si ea ori nu..MULTUMESC!

1 răspuns:
| escapegoatxd a răspuns:

Welcome to friendzone world my brother!
Glumesc, du-te si spune-i direct daca vrei sa fii cu ea sau nu, o sa regreti daca n-ai zis nimic.
Spun din experienta.