| qwerstreet a întrebat:

Buna,TPU.Imi place de o fata de la mine din clasa iar maine vom merge la un gratar, la padure.Ma gandeam sa o intreb daca vrea sa ne plimbam sau ceva de genul acesta.Ea este rusinoasa iar eu nu stiu ce as putem sa voebesc cu ea in timp ce ne plimban.Niste idei sunt bine venite.Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aiurea, adica ea fiind timida probabil nu va vrea sa se plimbe cu tine din cauza colegilor.E mai complicat.
Ai putea sa vorbesti cu ea intr-un loc unde sunteti numai voi doi.Incearca sa ii ceri numarul, daca il ai invit-o in un parc, etc.