| Alexe_Alexandru_ a întrebat:

Buna TPU. Imi place de o fata si nu stiu cum sa o sarut. Ma ajutati va rog prin exemple de exercitii practice (cum ar fi sarutatul palmei intens)?

Dau funda!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic sa o iei cu usorul, intai sa-i spui ca-ti place de ea, apoi sa vezi daca si ei ii place de tine...sa o inviti la o prajitura, sa va intalniti si dupa aceea sa ajungi la sarut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sărutatul palmei?
Da de sărutul ăla clasic ați auzit?

| Crhis a răspuns:

Daca stai si te tot gandesti la chestia asta si nu actionezi atuncea o sa o vezi pe ea cum se pupa cu altul.

| SaraB a răspuns:

Eu zic sa lași totul sa mearga de la sine.Nu grăbi treaba, totul se intampla cu un rost, deci dacă e sa se întâmple se va intampla.
Iar cu sarutul … e cam la fel, nu trebuie neaparat sa stii sa săruți, dacă ești la primul sărut te atenționez ca mereu ala e cel mai naspa?