| deyutza2002 a întrebat:

Imi place de un baiat care face cu mine cursurile de teatru, si am 13 ani.Cum sa fac sa ma placa? El ma vede ca pe o amica. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Fa tu primul pas si intreaba-l daca te place sau incearca sa-l seduci cu farmecul tau.Bafta multa si Succes.

| CitaAlex a răspuns:

Ii spui daca te place sau nu si vei afla poate o sa iti zica daca te place ori te vei face de ras in fata lui si colegilor

| marya1999 a răspuns:

Nu poti obliga un baiat sa te placa. Daca iti place asa de mult de el si merita icearca sa il seduci cu farmecul tau.

| PenyGumye a răspuns:

Pai ar trebui sa il tragi o data la perete si...stii tu ce.Bineinteles,sa nu te vada nimeni. Fundabig grin?

| xFunkyGirlsX a răspuns:

Pai sa te uiti la el cum se zice asa cu ochi dulci si daca nu merge atunci du-te la el si intreaba-l daca lui ii place de tine si pe langa zii din curiozitate punda plllllllesssseee

| Georgy_2947 a răspuns:

Buna deyutza2002 daca iti face ochi dulci inseamna ca te place dar ii este rusine sa-ti spuna deci fa tu primul pas si intreaba-l daca te place succes funda?