| AliiiinaPC a întrebat:

Buna TPU.Imi place de un baiat, dar nu stiu cum sa-i spun fara sa rada de mene.E un pic mai mic de cat mine cu 2 luni.CE ziceti voi?

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Diferența de vârstă nu este mare deloc,de fapt nu vârsta în sine este problema, problema este la tine, pentru că dacă tipu' este de treabă și vă înțelegeți ca prieteni, dintr-o prietenie se naște o relație frumoasă.Așa că lasă rușine, și spune-i că-ți place de el! Baftă!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GreenBubble a răspuns:

Nu e o problema ca e cu 2luni mai mic ca tine...
Inainte sa ii dai de inteles ca il placi incearca sa vezi daca el te place, asta ar trebui sa se observe din gesturile lui, din cum iti vorbeste...

| JusstTymo a răspuns:

Simplu dai de inteles cal placi(flirteaza)si daca teplace iti va raspunde) nu fi foarte directa sa nu te faci de ras