| MichaellaJackson a întrebat:

Buna,TPU! Imi place de un baiat de ceva vreme,e un coleg de clasa,si nu prea stiu ce sa fac.El a aflat ca-mi place de el numai ca mi-a spus ca avea prietena,chiar daca acum nu mai are iar eu nu stiu ce sa mai cred pentru ca acum incepe sa vorbeasca mai mult cu mine decat a facut-o inainte,ne intelegem mai bine, stam mai mult impreuna, chiar nu stiu.La inceput credeam ca e numai asa, dar acum mi-am dat seama ca tin la el foarte mult.Pentru mine el e un tip super,dragut,inteligent,amuzant,simpatic, prietenos, un prieten adevarat pentru mine numai ca acum este mult mai mult.Nu am idee ce sa fac,asa ca va rog, daca binevoiti sa-mi respundeti la intrebare, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

Din moment ce ai spus că stă cu tine mai mult timp de când nu mai are prietenă poate îi place şi lui de tine. Fiind băiat, el ar trebui să facă primul pas.