| mafka a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare decit mine cu 2 ani. iar el imi da mereu sfaturi si cind incurc ceva imi zice cas indragostita! As vrea sa-i spun ca el e persoana de caremi place. si nu stiu cum! va rog ajutati-ma! panglika si vot Garantat!:*

Răspuns Câştigător
| inesa_4773 a răspuns:

Salut,uitete ce comportament are el fata de tine, spune-i direct ca esti indragostita de el dar nu pe ocolite ca va intelege alt fel, trebuie sal aduci la o discutie despre relatie...si sa-i spui ca iti place de el, si vei vedea cum va reactiona.Bafta!

3 răspunsuri:
| zuzzzuuu a răspuns:

Ial cu usoru. Spune-i " Stii eu chiar sunt indragostita, dar de tine."

| nevastuica_7599 a răspuns:

Nu stiu dupa mine ar trebui sa il iei sa vb doar voi 2 si sa incercisa ii spui irect nu pe ocolite ca daca ii zici pe ocolite va crede alt ceva. ma intelegii? asa ii cu baietii si daca si lui ii va placea de tine se va forma o relatie dar mai asteapta putin sa vezii cum se compoarta in continuare big grin :**

| alutta a răspuns:

Spune-i incet la ureche cal iubesti si sarutsl si apoi spuneoi simti asa sentiment dimult dar nu stia cu m sa spui. lucreaza garantat.am facu de 15 ori cu toti m-am intillnit.dar dac el te respincge spune-i asa"ups! m-am inselatin privinta ta numi plac prostii bafta... punemi va rog panglica pentru mine asta conteaza