| dana_8887 a întrebat:

Imi place de un baiat si vreau niste statusuri prin care sa-si dea seama. fundita:-x

9 răspunsuri:
| ElGreco88 a răspuns:

Vata de zahar? NU…Sirop de capsuni? NU…Ciocolata? NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!

Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!

Sa nu uiti sa te dai si la mine…

Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta!

Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?

A iesit soarele sau doar ai zambit?

Vata de zahar? NU…Sirop de capsuni? NU…Ciocolata? NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!

Vreau sa fim impreuna, ma crezi?

Poftim! Funda?

| anonim5491 a răspuns:

A fost odata un baiat
dupa o fata el umbla
gabi prostul se numea
Dupa fata alerga
Fata il tot sicanea
Iar baiatul o iubea
fundda?

| anonim5491 a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti tu big grin

| anonim5491 a răspuns:

Măi bădiţă, floare dulce, Unde te-aş găsi te-aş smulge, Şi-acasă la noi te-aş duce, Şi te-aş răsădi-n grădină, Şi te-aş secera cu milă; Şi te-aş face stog în prag, Şi te-aş îmblăti cu drag; Şi te-aş măcina mărunt La morişca de argint; Şi te-aş cerne Prin sprâncene, Şi te-aş frământa-n inele, Şi te-aş da inimii mele Să se stâmpere de jele…

| anonim5491 a răspuns:

Ce e amorul? E un lung Prilej pentru durere, Căci mii de lacrimi nu-i ajung Si tot mai multe cere. De-un semn în treacat de la ea El sufletul ti-l leaga, Incit să n-o mai poti uita Viata ta intreaga. Dar inca de te-asteapta-n prag In umbra de unghere, De se-ntilneste drag cu drag Cum inima ta cere: Dispar si cerul si pământ Si pieptul tau se bate, Si totu-atirna de-un cuvint Soptit pe jumatate. Te urmareste saptamini Un pas făcut alene, O dulce stringere de mini, Un tremurat de gene. Te urmaresc luminatori Ca soarele si luna, Si peste zi de-atitea ori Si noaptea totdeauna. Căci scris a fost ca viata ta De doru-i să nu-ncapa, Căci te-a cuprins asemenea Lianelor din apa.

| TestulTPU a răspuns:

Vorbeste cu el..Esti foarte dragut hai sa vorbim, Si poti rade la glumele lui eu am facut-o si a mers happy Te rog Funda n-am nici 1

| dana_8887 explică (pentru TestulTPU):

Nu pot pentru ca e putin mai mare decat mine!happy ma incolo si lui ii place de mine si vrea sa fim mai incolo impr., dar el m-a intrebat daca mie imi place de el si tot i-am spus nu sau poate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dana_8887):

Ai pierdut o sansa... faceai m...si radeai.

| GangstaIonel a răspuns:

Gica imi place de tine sa moara mama