| Love_3739 a întrebat:

Buna TPU.`Imi place de un biata care m-a intrebat cu un an in urma daca vreau sa stau cu el si eu i-am zis ca nu.pentru ca am prieten si nu stiu ce pentru ca tin la el doar ca la un prieten. Dar acum imi place de el foarte mult si vreau sa stau cu el`. Insa el vrea sa ii demonstrez ca il iubesc... Nu stiu cum sa il cuceresc din nou`! TPU. va rog ajutati-ma love struck:*Dau funda la cine ma ajuta :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Dacă vrea să-i demonstrezi, înseamnă că şi el simte ceva pentru tine şi că doreşte să se asigure că nu minţi.
Pff... implică-te în ceea ce face, întreabă-l mereu cum se simte şi ce probleme are, încearcă să-i fii prietenă înainte de toate. Apropie-te de el, sprijină-l, etc. Şi peste câteva zile, sărută-l când sunteţi singuri. Atunci vei vedea ce reacţie are şi dacă te vrea.
Baftă! kiss

1 răspuns:
| BoboKitty a răspuns:

Spune-mi ceva esti din tg mures?