| anonimaa a întrebat:

Buna TPU...imi place foarte mult sa fac poze originale dar simt ca am ramas fara idei + ca plec in concediu si acolo o sa curga cu poze dar...
poze cu mine mai traznite [ma reprezinta] sau mai emo sa zicem.nu mai am inspiratie sa fac.
FUNDITA daca imi dati si mie poze originale cu fete sau idei ceva orice!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai. fa sh tranite d ale si mai emo.depinde.daca esti intr-un loc mai intunekos-- fa o poza emo si daca e un loc mai.luminat laughing)fa. altfel. mie imi vin idei pe moment.smug>