| Tranquilaa a întrebat:

Imi place foarte mult sa scriu. In felul asta ma mai strecor putin printre problemele din viata reala. Scrisul e ca o evadare pentru mine asa ca, m-am hotarat sa imi fac publice niste povesti, pe un site cunoscut. Problema e ca, povestile mele nu sunt prea populare, fiind la inceput. Ma gandeam daca ma puteti ajuta comva, promovandu-le sau, pur si simplu daca treceti cu privirea peste ele. http://www.wattpad.com/mystories Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca un blog.

| Tranquilaa explică (pentru Danut_Popa_1961):

Nu prea as avea timp sa ma ocup de el dar, multumesc pri cum pentru sfat happy