| bubuulliinnaa a întrebat:

imi place foarte mult un baiat. Acum 2 ani am fost in aceeasi clasa. Pe atunci mi se parea doar un clovn insa acum mi se pare un baiat amuzant, de treaba si foarte dragut. Inainte vorbeam foarte des dar acum ne salutam si nu prea intram in vorba... as vrea sa ii spun ca imi place de el. insa nu stiu cum sa fac. sincer nici nu stiu daca e singur sau este intr.o relatie thinking

Răspuns Câştigător
| Zambeste142 a răspuns:

N trebuie sa-i spui ca iti place de el fiindca poti sa-l sperii sau sa-l indepartezii si mai mult... Cred ca ai id de mess, intri cu el vorbesti spui ce a mai facut in ultimul timp, ca nu a-ti mai vb etc, apoi il inviti la un suc sau la o plimbare cu rolele, bicicleta, vorbiti din c ein ce mai mult, apoi vezi daca iti da atentie, atunci merita sa spui fiindca stii ca te place.

1 răspuns:
| lauruka a răspuns:

Pai ar trebui sa gasesti ceva lucruri in comun pentru a va apropia mai mult pentru a putea comunica mai mult... funda?