| MimmiVonM a întrebat:

Imi place foarte multt un baiat.este verisor cu o prietena de'a mea.Si ei daca ii zic ca imi place d ell. o sa'i spune.si vreau sa'i spun eu lui fata'n fata ca il plac. dar cand il vd.ma pierd.si nu stiu ce sa'i zic. Un sfatt si ptt mine?puppy dog eyes.

5 răspunsuri:
| FloriiDirectioner a răspuns:

Incearca sa prinzi curaj sau... daca ai nr.lui de telefon trimtei un mesaj spunandu'i k il place(asta doar in cazul in care nu ai curaj)Hei mereu, noi fetele trebuie sa facem primul pas dar asta e.De fiecare data gandeste-te ca Incercarea moarte NAREwinking

| M00tssuuLLee a răspuns:

Esti proasta ti-am mai zis laughing)

| MimmiVonM explică (pentru M00tssuuLLee):

Fa...Da'te dracuu...Sa vezi ce'tii fac cand vii la mine.laughing

| M00tssuuLLee a răspuns:

Am vazutt ce mi-ai facut laughing m-ai pupatrolling on the floor)

| MimmiVonM explică (pentru M00tssuuLLee):

Era sa zic eu ce ti'am facut.da ti'o zic in particularlaughing))laughing)rolling on the floor)