| Ioana_2144 a întrebat:

Buna TPU imi place mult de baiatul care m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu i-am zis nu dar imi place mult de el numai cand il vad imi vine sa-l sarut noi la scoala stam cu bancile unite eu stau cu prietena mea iar el statea in spatele nostru eu i-am zis dirigintei sa-l mute credeam ca o sa-l uit daca nu mai sta in spatele meu dar nu a mutat in spatele nostru un scarbos si atunci cand la mutat in spatele nostru eu am zis ca o sa fie mai bine cu el decat cu M... n dar m-am inselat acum vreau sal mute inapoi in spatele nostru... mie imi place mult de el dar nu vreau so dezamagesc pe prietena mea si ei ii place de el ce sa mai fac cryingcrying?

funda

Răspuns Câştigător
| XXbeautyXXgirlXX a răspuns:

Buna ioana sunt andreea a si sa stii ca no sa ma dezamagesti si eu vreau sai mute paia doi din spatele nostru si mie imi place de ala dar nu mai scrie pe TPU asa ceva ca pa urma iar imi zice miruna nu stiu ce.

a si ca sa nu ma dezamagesti pe mine nu ma vei dezamagi niciodata pentru. ca am renuntat la el pentru. tine si ti-am zis sa fi tu cu el.

funda plzzz.

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta, si spune-i ca el ti-a cerut sa iesiti, si ea daca iti este o adevarata prietena nu se v-a supara! Ceao:*!

| Ioana_2144 explică:

Dati-mi raspunsuri plzz chiar am nevoie de sfaturi :*

| Name2 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fi cu el.Prietena ta s-ar supara putin dat i-ar trece.Si daca ii placea de prietena ta ii spunea ei.Nu crezi?