| ffgcfhnhvfbbhg a întrebat:

Imi place mult de tot de un baiat popular la noi si e mai rebel eu cu el nu am vb dar el se uita la mine cu o privire dinaia de parca mar placea si acum am vazut ca s a impacat cu fosta. Nu stiu ce sa mai cred dar vreau sa il atrag catre mine. forme am chestia e ca sunt foarte un pic mai scunda nu mult ci putin. Dati mi niste sfaturi ce sa fac.
Dau funda

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hello.

Decide-te "foarte un pic mai scunda"winking
Sorry! Nu ma puteam abtine.

Daca doar se uita la tine si nu iti vorbeste atunci nu ai ce face.
Te-ai gandit vreodata ca poate se uita la tine din intamplare? * Mi se intampla mereu... *

Eu as spune sa-l lasi in pace intrucat o sa fie si altii.
Nu are rost sa-ti faci sperante daca tipul nu-ti vorbeste si are prietena.

Asteapta! O sa vina in curand si printul tauwinking

Ps: Este mai bine sa fii mai scunda. Nu stiu vreun baiat care sa spuna ca vrea o fata mai inalta decat el...

Cat despre forme. Daca este atras doar de forme atunci mai bine il lasi.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca s-a impacat cu fosta atunci inseamna ca inca o iubeste, nu poate fi obligat sa renunte la ea, dar nu poti fii sigura daca asa e.
Trebuie sa-i spui ce simti, daca nu vei face ce trebuie o vei regreta tot restul vietii, poate nu se schimba nimic daca ii spui dar te vei elibera.
Succes.
Toate cele bune.