| grechita a întrebat:

imi place mult de un baiat, dar din pacate are o iubita.
Stiu ca ar trebui sa il uit dar pur si simplu nu pot.Cand sunt langa el sunt un alt om(mai bun)si el se poarta foarte frumos cu mine iar cu ceilalti am observat ca nu asa cum face cu mn.Multi prieteni mi-au zis ca el ma place si ca imi da semne ca ma place, pentru ca odata chiar a zis ca ar vrea sa fie cu mn.Sunt foarte confuza ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Nu este nici o problema daca iti place de el sau lui de tine, problema este daca iti convine sa fii si tu in locul acualei lui iubite, ca la fel cum face cu ea acum asa iti va face si tie, acum daca tu simti ceva pentru el ar trebui sa ii spui, a alegerea este a ta succes