| MelindaVictoria a întrebat:

Imi poate da si mie un link unde pot gasi ultimele medii la ASE Bucuresti in special CIG FINANTE BANCI SI CIBERNETICA?

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

La Cibernetica ultima medie de la buget de anul trecut a fost 9.4 si la taxa 9.0 (sesiunea de inscriere din iulie).

Exista si o sesiune de inscriere in luna septembrie daca locurile nu sunt ocupate din diverse motive. Mediile de intrare sunt cu vreo 0.2 mai mici dar nu este garantat ca mai raman locuri atunci.