| byank30 a întrebat:

imi puteti da si mie niste idei... ce activitati frumoase propuneti pentru acea saptamana din aprilie "scoala altfel". va rog mult dati-mi niste idei!

1 răspuns:
| FabbFabyAna a răspuns:

Pai, sa vedem.Eu si colegii mei am discutat mult despre asta si am propus ceva iesiri prin oras, plimbari sau poate chiar si mici excursii.Alte idei nu prea am avut pentru ca nu vad ce alte activitati cu clasa se mai pot desfasura. Funda? please big grin happy