| dydy10 a întrebat:

Buna TPU kiss Imi puteti da si mie niste nume pe facebook mai "COOl" pls kiss P.S.pe mine ma cheama Diana :-D

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Diana Dydy
Yoo Diana
Diana Baa
Dia Dia

FUNDA?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Diana e un nume foarte ok

| TheAvenger a răspuns:

Diana. Fără y-uri sau alte pasaje care sună penibil.

| 1999dia a răspuns:

Diana e un nume superb cu o incarcare de semnificatii! e cel mai frumos doar Diana! si pe mine ma cheama asa si urasc sa mi se spuna altfel! dar totusi daca tu vrei sa fie diferit eu iti dau ca exemplu didix!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un nume foarte cool: DIANA.
De ce psuca mea va trebuie nume "cool". Ajungem sa transformam si Facebook-ul in Messenger?