| MihaelaSorina a întrebat:

imi puteti explica si mie ce are toata lumea de pe Facebook cu Fuego?

7 răspunsuri:
| Qudrimensional_Anna_1997 a răspuns:

rolling on the floor)Serioslaughing?laughing)rolling on the floor)))

| Xtadelo a răspuns:

Fuego devil

| missjuvica a răspuns:

Probabil unora li se pare stupid numele...chiar nu inteleg nici eu.saracii,au vazut ca unul s-a gasit sa rada de el, din cine stie ce motiv, li s-a parut smecher si poc..si ei, oricum mi se pare si mie o prostieoh go on

| xoxolavxoxo a răspuns:

Pentru ca se spune ca e gay si cand merge la un concert se macheaza.
Acum sigur nu stiu asa am auzit si eu.
Sper ca te-am ajutat!:*

| Adry05 a răspuns:

Probabil din cauza numelui. La mine in clasa ma dispera cu numele astuia laughing.

| windrime a răspuns:

Buna, e posibil ca lumea sa nu aiba nimic serios cu Fuego doar ca a mentiona numele lui si a te duce cu gandul la el este acum un fel de banc e ca si cum ai zice "me gusta", "da si mie trei lei", "nu stiu d`astea" etc, e vorba aici de caterinca instant pentru ca in realitate majoritatea lumii nu are nimic personal cu el. Funda?

| faceworld a răspuns:

Niste Cretini!