| igrec005 a întrebat:

Imi puteti explica va rog cum fac ca atunci cand cineva imi da un linl, acesta sa nu mai intre in internet explorer, as vrea sa intre in google chrome, fara sa fie nevoie sa dezinstalez explorerul. Cum fac?

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Trebuie să prestabileşti Chromul. De obicei ar trebui să-ţi apară o fereastră cu un mesaj care să te întrebe dacă vrei să setezi google chrome ca navigator prestabilit sau ceva asemănător thinking
Dacă nu, intri în Meniul google chrome, la cheia aia din dreapta sus, intri la optiuni, ţi se deschide o filă nouă, şi jos ai Browser prestabilit unde dai click.
Acum o să ţi se deschidă în chrome happy.

1 răspuns:
| srs a răspuns:

Buna, si eu am Explorer si Google Chrome...dar mie imi intra doar in Chrome.big grin nu stiu dc nu iti face si tie la fac...