| preetyblue a întrebat:

imi puteti recomanda si mie un regim usor dar care sa aiba efect?

Funda pentru cel mai bun si eficient!

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Uite o prietena mi-a dat site cu una din dietele "miraculoase" pe care vrea sa o tina,,nu exclud ca au efect dar pe termen scurt.
Dar trebuie sa o luati serios, foarte serios fara sarmale, prajitura, fast food, ciocolata si etc. stiti la ce ma refer
Am avut 84 kg peste 3 saptamani 74 si o continui, nici acum nu cred, insa am sarit si peste sare deoarece am avut unele probleme cu tensiunea insa o poti inlocui cu lamaie

Prima zi ….

mic dejun o cafea si o felie de paine neagra prajita
pranz 2 oua fierte si salata de legume
cina inainte de 6 curcan 200 de grame la gratar si o salata de fructe si legume gen[morcov telina mar]

Ziua 2

mic dejun cafea si un fruct
pranz iaurt si 3 feli sunca presata
cina gratar curcan si o salata

Ziua 3

mic dejun cafea si cereale integrale cu 100 ml lapte
pranz salata verde cu lamaie si putina branza
cina pui gratar si o salata verde

Ziua 4

mic dejun cafea paine sau un fruct
pranz peste la gratar
cina curcan

Sper ca te-am ajutat.