| lolys20 a întrebat:

Imi puteti spune daca cunoasteti asiatici ce traiesc in Romania? am auzit ca sunt..imi puteti da niste date de contact? de exemplu FACEBOOK-ul sau INSTAGRAM-ul lor.dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

In Bucuresti cel putin sunt destui. Dar cine sa le stie si facebook-ul...

| T0T a răspuns:

Lasa asiaticii, stii cum se spune, o au mica.

| lolys20 explică (pentru T0T):

Nu am nevoie de astfel de comentarii...Sincer..chiar vreau sa stiu daca exista in Romania! happy

| T0T a răspuns (pentru lolys20):

Eu stiu de fete. Iubesc asiaticele...Si mi-au atras unele privirea pe aici, fete frumoase...