| adelina899 a întrebat:

Buna TPU:*. Imi spune`ti si mie liceele cu profil filologie din bucuresti si mediile cu care se intra. Avand in vedere ca sunt clasa a 10a banuiesc ca se va aduna media de admitere(5-8) cu cea din a 9a si a10a nu big grin? Iar la mate nu se da Bacu`? Funda pentru cele mai multe informatii love struck!

1 răspuns:
| andreik7 a răspuns:

Nu este asa.ca sa intri in clasa trebuie sa ai media mai mare decat ultimul din clasa.Si din pacate dai bacul la mate...